Vastavalt ettevõtte äriprotsessile ja soovidele loome täpselt sellised lahendused nagu vaja

Iga ettevõtte asjaajamine ja tööprotsessid on rohkemal või vähemal määral seotud dokumentidega. Need ajad, kui dokumendid moodustasid suuri paberikuhjasid lauanurgal või arhiivikappides jäägu minevikku. Tänasel digitaalajastul on oluliselt lihtsamad ja võimekamad lahendused dokumentide loomiseks ja haldamiseks.

Sharepoint Online sobib dokumentidega tööks mitmel põhjusel - rohkem kui 1 TB andmete talletamiseks, ühistöö võimalused Office dokumentidega, lihtne jagamine ning mitmed protsesside automatiseerimise võimalused on vaid mõned märksõnad.

//sharecloud.ee/wp-content/uploads/2018/03/business-1839876_1920.jpg

Dokumendihaldus puuvaade

  • It can answer common questions
  • It can demonstrate how a product or service works
  • It can discuss current trends

Lorem ipsum dolor sit amet, consetetur sadipscing elitr, sed diam nonumy eirmod tempor invidunt ut labore et dolore magna aliquyam erat, sed diam voluptua. At vero eos et accusam et justo duo dolores et ea rebum. Stet clita kasd gubergren, no sea takimata sanctus est Lorem ipsum dolor sit amet. Lorem ipsum dolor sit amet, consetetur sadipscing elitr, sed diam nonumy eirmod tempor invidunt ut labore et dolore magna aliquyam erat, sed diam voluptua. At vero eos et accusam et justo duo dolores et ea rebum. Stet clita kasd gubergren, no sea takimata sanctus est Lorem ipsum dolor sit amet. Lorem ipsum dolor sit amet, consetetur.

Testimonials