SharePoint ja Office365

Sharepoint on platvorm, mille abil saab luua veebilehti, mis aitavad paremini tööd koordineerida. See on turvaline koht teabe talletamiseks, korraldamiseks, ühiskasutamiseks, mis on peaaegu kõikjalt juurdepääsetav – vaja on vaid Interneti ühendust. Microsoft ütleb, et Sharepointiga luuakse kogukond, kus iga liige teab kus kohast on võimalik dokumente ja muud vajalikku leida. Samuti on võimaik luua väga spetsiifilisi lahendusi vastavalt ettevõte vajadustele.
Sharepoint jagub suures laastus kaheks pilvepõhine Sharepoint Online ja serveripõhine Sharepoint On-Premise. Valik kumma kasuks tehakse lähtutakse ettevõte vajadustest.

Office 365 ja Sharepoint Online

Office 365 paketid ettevõttele pakuvad palju enamat, kui ainult Office kontoritarkvara ja emailide haldus. Teams, Flow, PowerBI ja Delve on vaid mõned märksõnad. Aitame võtta kasutusele maksimumi olemasolevast ning vajadusel loome ettevõtte ärivajadustest lähtuvad lahendused.

Sharepoint server

Kõiki süsteeme ei saa või ei ole mõistlik kolida pilve. Sharepoint server versioon pakub hulgaliselt võimalusi paremaks ja efektiivsemaks koostööks ettevõttes. Liidestades selle teiste äriks oluliste infosüsteemidega saab luua võimsaid lahendusi äriprotsesside automatiseerimiseks ja efektiivsemaks muutmiseks. Meil on kompetents Sharepoint versioonidega 2007, 2010, 2013, 2016

Küsi lisa

Tundub kasulik? Jaga postitust oma kolleegile või sõbrale:

Facebook
Twitter
LinkedIn
Email

Liitu ka meie uudiskirjaga

Ole kursis sellega, mida teeme!