Puhkuste haldamine

Tee puhkuste planeerimine ja haldamine lihtsaks

Lihtsusta ja automatiseeri kogu puhkuste haldamise protsess – alates planeerimisest kuni puhkusetasude väljamaksmiseni. Meie loodud puhkuste haldamise lahendus SharePointis on sobiv tööriist kõigile – alates juhtkonnast ja personalitöötajatest kuni raamatupidajate ja reatöötajateni. Unusta puhkustega seotud Excelid, e-kirjad, meeldetuletuste saatmine ja vajadus maksta personalitarkvara litsentside eest rohkem, kui tegelikult vaja.

sharepoint lahendused

Leia enda ettevõttele sobiv Sharepoint lahendus

Inimressurss on meie kõige väärtuslikum vara- hoiame seda eemaldades nende tööst rutiinsed tegevused, mida on võimalik automatiseerida.

Kasutades Microsoft 365 ja SharePoint lahendusi, muudame meeskonnad efektiivsemaks, vabastades aja keskendumaks olulisematele ülesannetele.

Sharepoint LAHENDUSED

Kuidas saame aidata valmislahendustega?

Pakume personaalseid lahendusi alates vajaduste analüüsist kuni süsteemide juurutamise, jälgimise ja hoolduseni. Meie ekspertide meeskond on sinu käsutuses samm-sammult, tagamaks sujuvat ja tõhusat digitaalset üleminekut.

Puhkuste haldamine

Puhkuste lahendus võimaldab ettevõtte töötajatel puhkuseid lihtsasti hallata ning omada selget ülevaadet puhkuse saldost, algavatest puhkustest ning muudatustest.

Siseveeb SharePointis

Siseveeb SharePointis koondab tööks vajaliku info ettevõtte töötajatele mugavalt ja turvaliselt ühte kohta - uudised, töötajate kontaktid, juhendid, avalduste vormid ja palju muud.

Dokumentide haldus

Mobiilne ja turvaline ligipääs - oma ligipääsu kõigile vajalikele dokumentidele läbi SharePointi, hoolimata asukohast või seadmest.

Digiallkiri SharePointis

Digiallkirjastamine SharePointis võimaldab vaid paari hiireklõpsug allkirjastada dokumente majasiseselt või välispartnerite poolt.

Erilahendused

Ei leidnud endale sobivat valmislahendust?

Avasta tarkvaralahendused, mis on loodud eranditult Sinu ettevõtte vajadusi silmas pidades.

Meie eesmärk on olla Sinu usaldusväärne partner, pakkudes ainulaadseid lahendusi, mis on kujundatud Sinu äriprotsesside edendamiseks. Me mõistame, et igal ettevõttel on oma eripärad ja väljakutsed, mistõttu pühendume paindlikule ja detailidele orienteeritud lähenemisele, tagades, et iga lahendus vastab täpselt Sinu spetsiifilistele nõudmistele.

Meie kogemus võimaldab meil arendada ärilahendusi, mis mitte ainult ei vabasta Sinu meeskonda rutiinsest tööst, vaid ka optimeerivad töövoogusid, võimaldades keskenduda sellele, mis on Sinu ettevõttele kõige tähtsam.

Oleme siin, et aidata Sul lihtsustada tööprotsesse, pakkudes läbimõeldud tarkvaralahendusi, mis liigutavad Sinu äri edasi. Kui vajad partnerit, kes muudab Sinu visionäärsed ideed reaalsuseks, pöördu meie poole – Sinu personaalselt valminud tarkvaralahendus on vaid ühe sammu kaugusel.

Tarkvaraarendus ja erilahendused

Erilahendused, mis on kohandatud sinu äri kitsaskohtade lahendamiseks, edendades efektiivsust ja uuenduslikkust.

sharepoint lahendused

Konsultatsioon ja nõustamine

Viige oma ettevõte järgmisele tasemele Microsoft 365, SharePoint ja Azure koolituste ning konsultatsioonidega.

Office 365
litsentsid

Leia enda ettevõttele sobiv Microsoft 365 litsents meilt.

Oled valmis?
Broneeri aeg tasuta konsultatsiooniks

Vali partner, kes mitte ainult ei valda tehnoloogiat, vaid kes mõistab ka teie ettevõtte ainulaadset visiooni. Meie käsutuses on tööriistad ja teadmised, et viia teie äri just sinna, kuhu soovite.
Me ei tekita Teile siduvaid kohustusi ning mõistame, et alles otsite parimat lahendust.
Konsultatsioon on kestvusega 45 minutit.
Ingrid PrinsthalRannarootsi
Read More
ShareCloud on minu igapäevane koostööpartner, kes aitab meie ettevõttel areneda uuele tasemele.
TerjeThreod Systems
Read More
Väga meeldiv suhtlus, põhjalik toote / teenuse tutvustus ja paindlikus on põhilised märksõnad.
Heikko KukkPrimend
Read More
Väga hea koostööpartner ning asjalik ja kiire reageerimine.