Sharepoint liider sisuhaldus süsteemide hulgas

Gartneri hinnangul on Sharepoint sisuhaldus lahenduste hulgas hulgas selgelt liider. Sisuhaldus lahenduste võimekus erineva sisu loomise ja haldamise osas on viimastel aastatel teinud läbi suure muutuse. Sealhulgas ka Microsofti toode Sharepoint, mis on pidevalt uuenenud ning muutunud mugavamaks ning efektiivsemaks. See on nüüd saanud ka Gartneri raportis tunnustatud.

Gartneri raporti kohaselt: “Sisuhaldus teenuste lahendused on uus tase ettevõtte sisuhalduse protsessis võimaldades välja vahetada iseseisvad süsteemid ja hoidlad ning asendades need avatud teenustega”. Et tõesti kasutusele võtta sisuhalduse kui teenuse, peab see olema lihtsasti hallatav ning võimaldama tõsta produktiivsust ärikriitiliste protsesside ja info haldamises. Microsoft on seda teed ka läinud Sharepoint Online platvormi arendades.

Sharepoint ei ole enam ammu pelgalt koht, kus hoida oma ettevõtte dokumente vaid see on keskne süsteem, mis võimaldab liidestada teiste süsteemidega, teha koostööd kolleegide ja partneritega, automatiseerida äriprotsesse ja veel palju enamat. Lisaks dokumentidele on lihtne hoida ja hallata erinevat digitaalset infot nagu pildid, videod, 3D joonised ja palju muud – kokku üle 270 erineva failitüübi on toetatud. Kõik see on mugavalt kasutatav mistahes nutiseadmest olles kodus, kontoris või ärireisil.

Office 365 ja Sharepointi platvormi arengul on suur mõju ka sele kasutajatel ja klientidel, kelle tagasisidet Microsoft on viimastel aastatel väga tõsiselt võtnud. Nimelt on võimalik kõigil postitada oma ideid, kuidas Sharepointi paremaks muuta ning väga suur osa neist soovitustest võetakse ka reaalselt töösse. Vaata postitatud ideid või postita oma idee

Innovatsioon Office 365 ja Sharepoint arendamisel tagamaks mugavamat, turvalisemat ja lihtsamat keskkonda koostööks on toonud suure hulga ettevõtteid O365 platvormi kasutama. Kasutajate arv on pidevalt tõusutrendis ja platvorm ise pidevas arengus, et pakkuda alati parimaid lahendusi ja kasutuskogemust. Kuidas Sharepoint Sinu ettevõtet võiks aidata ning efektiivsemaks muuta? – Võta ühendust ja leiame koos need võimalused 

Tundub kasulik? Jaga postitust oma kolleegile või sõbrale:

Facebook
Twitter
LinkedIn
Email

Liitu ka meie uudiskirjaga

Ole kursis sellega, mida teeme!